Fidan dhe druj dekurativ

Shitet nga: Sinan 13 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim fidane te molles m9 dhe m106 si dhe fidane gjenerative(farisht) molla dardha kumbella kajsia mushmulla pjeshka si dhe molla trupore , shesim edhe pisha smarag, mazidolla ,shemshira etj. NTP "FIDANISHJA YLLI". Koretin-kamenic numri kontaktues 044 268 333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim