Lule Fokus

Shitet nga: Golf 09 Jan 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen Fokus

Eshte e gjate 2.70 metra
Mesatarja e fletave eshte 30 centimetra
E pershtatshme per restaurante, salla dasmash, sallone te medha etj.
Per me shume shikoni fotot ose kontaktoni ne kete numer te telefonit, mundeni edhe ne viber: +386 49 38 28 81
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim