Lule Shqiponja

Shitet nga: baki 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Lule dhe bimë
shitet lule shqiponja 3 metra e gjat shitet per arsyes te Hapsires te pa mjaftushme ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim