Lule Shqiponje

Shitet nga: lule 19 Shk 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lule shqiponje e cila eshte ne foto,osht e gjat afer 2.50 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim