Mazidalla 1 dhe 2 vjeçarë

Shitet nga: Demir-Ali Morina 14 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Lule dhe bimë
Rasad të mazidollave 1 dhe 2 vjeçarë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim