Mazidalla dhe shemshira

Shitet nga: Mazidalla dhe Shemshira 16 Pri 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes Mazidalla dhe shemshira, si ne ne foto. Gjendemi ne Koretin. Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim