Rasad specave

Shitet nga: Ajvaz maka 27 Mar 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim bim (speca,domate,tranguj,shalqin,pjepna etj) ne prodhojm qe 20 vite ne ju garantojm per prodhime tona ju mirpresim me rrespekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim