Smaragu

Shitet nga: Bajram 10 Pri 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten bimet dekorative te llojit Smarag,jane 115 copa me nje gjatsi nga 1m deri 1.60 m jane teper te bukura te kultivuara teper mir,qmimi i cekur nuk diskutohet fare.Foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim