ulse moderne 1.2.3 Zbritje sezonale..

Shitet nga: fer-design 01 Qer 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Ulse Moderne me qmime te volitshme transportin dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e kosoves gjitha ulset sungjerin e kan me atmosfera jo sungjer te thjesht Falemnderit per mirekuptim per me shum kontaktoni ne Viber +377 44 799 989 044 222 451 si dhe 049 49 40 30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim