Dhom gjumi

Shitet nga: Nderimi 13 Mar 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen e gjumit shum pak te perdoruR shum e mir 2.10 me 1.85 dhe regalli 2.10 me 1.35
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim