GARNITUR TE REJA,,, Transporti edhe per ne ZVICER

Shitet nga: Art DIzajn 12 Gsh 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   900 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
prodhojm te gjitha llojet e mobileje dhoma gjumit kuzhina garnitura
gjindemi ne ferizaj
per qfo artikul te bler transporti dhe montimi falas
per me shum na kontaktoni ne tel 044152077 dhe viber 0038649152077
mobileria Art Dizajn Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim