dhome gjumi dhe komod

Shitet nga: xhemajl 15 Shk 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shes dhomen e gjumit 450euro dhe komoden per televizor 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim