KUZHINA ME KUALITET TE LART. VIBER +37744 799 989

Shitet nga: FER-DIZAJN 03 Qer 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Prodhojm Kuzhina Me Kualitet te Lart ME 3 Vite Garancion Matjen transportin si dhe Montimin e bejm ne gjithe Teritorin e Kosoves. Mund te na Kontaktoni ne Numrat e telefonit 044 222 451 ose 049 49 40 30 si dhe Mund te na Kontaktoni ne Viber +377 44 799 989 Falemnderit per Mirekuptim....j
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim