Garnitura Modele te Reja, viber +38649152077

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ART-DIZAJN 15 Shk 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitura modele te reja dhe shum lloje te ngjyrave
Garnitura te lekures dhe me sungjer te presum pa federa, gjindemi ne Ferizaj telefon 044 152 077
Viber + 377 44 152 077
Viber + 386 49 152 077
Porosit mundeni ti beni edhe online
Garancion 2 vjet
Transporti dhe montimi falas ne gjith KOSOVEN
Bejm transportin edhe per ZVICER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim