Mobiljet pak te perdorura

Shitet nga: sejdi 08 Nën 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet,shum pak te perdorur.
Mobiljet janë:1,2,3,3.
Dmth Ni 1sh Ni 2sh dhe dy 3sha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim