Seti kauqeve dhe komoda per televizor

Shitet nga: Flamur Klaiqi 24 Shk 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet seti kauqeve me kolltuk dhe komoda per televizor,nuk perfshihet televizori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim