Treuls dyuls dhe njeuls 3,2,1 tavolin-komod-tepih

Shitet nga: iliri 25 Shk 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Mobilje salloni
shes krevatet 3,2,1 te perdorur 6 muaj ne gjendje shum te mir dhe te hjeshem po ashtu shes edhe komplet 3,2,1 tepih,tavolin,komod i shes edhe te ndame veq krevatet jan te mir edhe per zye shtepi sallon per ma shum lajmrohuni ne tel 044357489
3,2,1 qmimi 230eu
tavolin-tepih qmimi 90eu
komod qmimi 60eu
komplet shiten 380eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim