Tepih 230x150

Shitet nga: tepi 23 Dhj 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shes tepih ne gjendje te mir shum pak e perdorur qmimi 45eu per ma shum lajm ne tel 044317654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim