3 dritare

Shitet nga: sami 11 Pri 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Të tjera
shiten 3 dritare te pllastikes te importuara nga zvicrra ,dimensioni 2me 160,arsyje e shitjes esht se kam renovuar shtepin dhe po i vnoj te reja,ju flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim