Mobile

Shitet nga: Riza Demilli 15 Mar 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten mibilet: Si Tavolin me 6 Karrika,Komod per Televizor Komoda ka edhe pjes tjera si dhe nje Dhom e Fjetjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim