SHANKERICA KARIKA,... PER KAFIC, EXTRA MODELL

Shitet nga: SHANKERICA 24 Mar 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHANKERICA ......KAFICA, RESTOURANE, TERASE, OBORA, ITD DRUNI MIR KOMPLLETA 55.EV.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim