TAVOLINA NE SHITJE!!!!!

Shitet nga: Dalibor 23 Jan 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   130 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
TAVOLINA NGA DRURI I ARRE. PUNUAR ME DORE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim