Tavolina dhe karrika per taras

Shitet nga: Driton 23 Mar 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina dhe karrika per taras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim