Tavolina me karrika per taras

Shitet nga: Driton 19 Pri 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina dhe karrika per taras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim