Jastëk nga dora e njeriut

Shitet nga: Arta Klaiqi 08 Nën 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Me 30 euro merni 4 jastëk nga çfaredo ngjyra që dëshironi.Janë komod dhe të përshtatshëm.Ju sygjeroj ti merni ngase janë në mode.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim