friz

Shitet nga: naim 25 Sht 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Është në gjendje shum te mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim