Kamin

Shitet nga: shpend 16 Dhj 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaminin per ngrohje eshte i perdorur vetem nje vit ka edhe qyngat..100 m ngroh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim