Nxemje me tulla

Shitet nga: Gezim 31 Jan 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet nxemja me tulla osht shum pak e perdorur e ka mbajsit per te hecur ekstra mum te kontaktoni edhe ne viber +37745679912
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim