Shporet dhe nxemje

Shitet nga: berat 07 Shk 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   230 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet shporeti i druve alfa 90 qynkat ika ka ana e djatht e shporetit
eshte ne gjendje shum te mir qmimi 200

shitet nxemja me plin dhe rrym osht komplet me boc t plinit eshte ne gjednje te mir qmimi 65€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim