Shporeti i druve ALFA 90

Shitet nga: Milaimi 11 Jan 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti I druve ALFA 90 ne gjendje te mire dhe shume pak I perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim