Shiten Paisjet Shtepiake

Shitet nga: Arijan 28 Tet 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Të tjera
Shiten keto paisje shtepiake,Qmimi i arsyeshem paisjet jan funksionale dhe aktualisht jam duke i perdorur mirpo i kam bler tjera dhe i shes se nuk me nevojiten
Qmimi sipas marveshjes

1.Tv
2.Lavatriqe
2.Shporet me dru (PLAMEN) firma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim