mulli i kafes

Shitet nga: baci 09 Mar 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR   110 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Të tjera
shitet mullini i kafes i perdorur per aparat kafeteris..ne gjendje te mir dhe punon mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim