Televizor - -- -- 15 Euro

Shitet nga: Fisi 23 Jan 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Dardanë
Televizori osht ne gjendje te rregullt ngjyrat i ka shum te mira dhe punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim