shiten veglat e folflorit shqiptar

Shitet nga: selajdin berisha 18 Dhj 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
shiten veglat e Folflorit Shqiptar te punuar nga mjeshtri popullor selajdin berisha


ponojm edhe me porosin mundini me thirr edhe ne viber ne te njetini numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim