Harmonika Melodija 9 registre TROGLASNA!

Shitet nga: srecko 03 Shk 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Dardanë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Harmonika u dobrom stanju troglasna ima 9 registre i kofer uz harmoniku.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim