Korg trinity plus

Shitet nga: florim 15 Sht 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Dardanë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Ngjendje trregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim