Sintisajzer shitet apo ndrrohet

Shitet nga: Flamur 19 Dhj 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet apo ndrrohet me qka na konvenon per n tel 045 540 262 per n viber +37744646120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim