shitet sinti

Shitet nga: sahit 07 Gsh 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Dardanë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin ne gjendje te rregullt I punojn gjitha senet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim