Paisje muzikore ndrrohet

Shitet nga: Flamur 15 Dhj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet apo ndrrohet me nikon samsung iphone ps3 pitbull haski husky n varet prej qka per me shum mundeni edhe ne viber +37744646120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim