Shitet apo ndrrohet

Shitet nga: Flamur 20 Dhj 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet apo ndrrohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim