Virtual dj

Shitet nga: arton 29 Nën 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Dardanë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shitet cd virtual dj e ardhur nga amerika cd asht orgjinale me lisenc i kaa me krejta ju mirpress
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim