PitBull

Shitet nga: dastit 21 Jan 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Dardanë
Kafshet shtëpiak : Qen
pitbull femen 1vjet emadhe ,i ka vaksinat e marrne .Arsya pse e shes eshte se jam i zanun me pun dhe nuk kam koh te mjeftushem qe te merrem me ta pasi qe eshte ni qen i cili e do shum natyren edhe shoqrimin me pronarin,qmimi eshte i diskutueshem per mashum na kontaktoni ne ket nmr ose viber +37744887091
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim