mushkerra

Shitet nga: arton asani 05 Dhj 02:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Dardanë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
shes 5 copa mushkerra nga 800 ero copen te pa barsuara jan 1 vjeqare peshojn afersisht 400 kg dhe jan te ushqyera vetum me ushqim bio numri kontaktit 049481088
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim