Biciklete MERIDA

Shitet nga: Fitimi 12 Krr 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Dardanë
: Biçikleta
Shes bicikleten Merida 26-she.
Tė gjitha pjest Shimano.
Bicikleta është ne gjendje perfekta.
Shumë e rujtshme dhe shum e leht.
Made in taywan.
Qmimi pak i diskutueshem, per me teper nr 045-645 080 fitimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim