Biciklete

Shitet nga: xxx 13 Mar 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Dardanë
: Biçikleta
shes bicikleten ne rregoll dhe me shpetsi biciklla asht 26 dhe me amartizera per para nga firma gianti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim