Biqiklet

Shitet nga: Ilir 06 Pri 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Dardanë
: Biçikleta
Shes bicikleten ne gjendje te rregullt ,Frenat i bejne ne vend , gomat e reja , te gjitha pjeset i ka SHIMANO .
Arsyeja qe po e shes eshte se jam rritur dhe me vjen e vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim