Biqikleta te ardhur ng ch njera 24 tjetra 28

Shitet nga: luan 27 Gsh 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   650 EUR

Komuna: Dardanë
: Biçikleta
shes dy biqkleta ne gjendje shum te mir biqkileta 24 eshte ne gjendje shum te mir me amortizera para dhe mbprap tip top qmimi per 24 (49eu) po ashtu edhe biqkleta 28 eshte teper e rujshme ne gjendje perfekte ska nevoj per asnje investim qmimi per 28(120eu)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim