Saconette-E

Shitet nga: Electro Bike 24 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR   950 EUR

Komuna: Dardanë
: Biçikleta
Shotet bicikleta me rryme e firmes Saxonetee nga Zvicra e perdorur nje sezone.
-deri 60 km distance me nje mbushjr baterie.
-Gomat cevlar rezistent ndaj shpuarjeve
- pompen fabrikisht me drita dhe dryrin kunder vjedhjes. Per meshumeindo ne sach-bikes.ch
- posedon adapterin dhe qelsat
Viber: +38649231343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim