Shtag peshimi

Shitet nga: Burim 12 Shk 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shitet shtaga e peshkimit oscar italiane venturieri peshon 135 e leht qmimi 80 euro kontakto 045 466 158.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim