Skija

Shitet nga: muhamet 18 Jan 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
skijat janë te ardhura nga gjermania janë me kundra ,kundrat janë per moshen 6-10
vjeq skijat janë racer janë pak te perdorura dhe qmimi është me i lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim